جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 73000
  تاریخ انتشار : 26 فروردین 1394 13:21
  تعداد بازدید : 600

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور:

  مدارکی درباره پول های کثیف ارائه نشده است

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به سوالی درباره پول های کثیف، گفت: پس از طرح این مسائل، ما پیرامون آن استعلام کردیم اما مدارکی دال بر این موضوع هنوز به ما ارائه نشده است.

  به گزارش خبرگزاری میزان، ناصر سراج در حاشیه مراسم ختم والده حجت الاسلام سیدمحمد حسن ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس که در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد، در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا سازمان بازرسی کل کشور به موضوع رانت 2 میلیارد دلاری که اخیراً نمایندگان طی نامه ای آن را اعلام کرده اند ورود پیدا می کند، گفت: این نامه به سازمان نیز رونوشت شده، ما موضوع را دقیقاً بررسی خواهیم کرد.

  وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا می توانید جزئیاتی از این پرونده را اعلام کرده و آیا شما انحصار را تأئید می کنید، اظهار کرد: اطلاعات سازمان بازرسی محرمانه است و حق انتشار آن را نداریم.

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به پرسش خبرنگار دیگری که پول های کثیف را مورد سؤال قرار داد، افزود: پس از طرح این مسائل ما پیرامون آن استعلام کردیم اما مدارکی دال بر این موضوع هنوز به ما ارائه نشده است.

  وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا وزیر کشور که به موضوع پول های کثیف اشاره داشته اسناد را به شما نداده است، گفت: در کل اگر مبحثی پیرامون چنین موضوعاتی از قبیل پول کثیف بیان شود استعلام می کنیم و تا زمان دریافت استعلامات نمی توان در این باره اظهارنظر کرد.
  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28666689
اکنون :
76