جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 72998
  تاریخ انتشار : 26 فروردین 1394 13:13
  تعداد بازدید : 469

  دادیار دادسرای دیوان عالی کشور در گفت‌و‌گو با میزان تاکید کرد

  برخورد بدون اغماض دستگاه قضا با قاچاقچیان دانه درشت کالا

  دادیار دادسرای دیوان عالی کشور گفت: دستگاه قضا باید با قاچاقچیان دانه درشت کالا بدون اغماض برخورد کند زیرا این افراد به اقتصاد آسیب وارد می کنند.

  "حمید رحمتی" در گفت و گو با میزان درباره نقش دستگاه قضا در زمینه برخورد با قاچاقچیان کالا اظهار کرد: با توجه به اینکه عزم دستگاه قضا در مقابله با قاچاق کالا جدی است اما همراهی و همکاری همه دستگاه نیز در عرصه مبارزه در کنار دستگاه قضا مورد نیاز است تا بتوان با این پدیده مقابله کرد. 

  وی با بیان اینکه نقش دستگاه قضایی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز بسیار موثر است، افزود: دستگاه قضا باید اقدام در زمینه مبارزه با قاچاق کالا را از دانه درشت ها و در سطح کلان انجام دهد و به این گونه پرونده ها بدون اغماض رسیدگی کند. 

  رحمتی خاطر نشان کرد: برخورد قاطع و قانونی از سوی دستگاه قضا با متخلفان و قاچاقچیان دانه درشت کالا سبب می شود تا قاطعیت و عزم دستگاه قضا در زمینه مبارزه و مقابله با متخلفان آشکار شود. 

  وی با اشاره به اینکه پیشگیری از وقوع جرم یکی از وظایف دستگاه قضا به شمار می رود، افزود: قبل از اعمال مجازات باید راهکاری برای پیشگیری از وقوع جرم صورت گیرد زیرا پیشگیری از وقوع جرم موثر تر از مجازات است. 

  دادیار دادسرای دیوان عالی کشور گفت: در صورتی که نیاز به قوانین بازدارنده جدید باشد مجلس نیز با دستگاه قضا همراهی و همکاری می کند تا قوانین جدید و مورد نیاز به تصویب برسد و اجرایی شود.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28666689
اکنون :
71