جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 56092
  تاریخ انتشار : 30 تیر 1393 14:40
  تعداد بازدید : 543

  مدیرعامل ستاد دیه استان آذربایجان شرقی خبر داد

  آزادی ۱۸۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد

  مدیرعامل ستاد دیه استان آذربایجان شرقی گفت: ۱۸۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان که قرار است از محل کمک های مردم از زندان آزاد شوند تا فراهم شدن مقدمات کار در مرخصی بسر می برند و تا پایان ماه رمضان جمع آوری کمک های خیران ادامه دارد.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، حجت الاسلام محرمی مدیرعامل ستاد دیه استان آذربایجان شرقی و دبیر برگزاری یازدهمین همایش گلریزان تبریز گفت: خیّران تبریزی بیش از ۲۸ میلیارد و ۶۴۷ میلیون و ۶۹۴ هزار ریال در این همایش کمک کردند. 

  وی افزود: از این مبلغ هفت میلیارد و ۳۷۵ میلیون و ۶۹۴ هزار ریال وصول شده است و بقیه تعهد خیّران در حال وصول است. 

  محرمی گفت: ۹ قطعه سکه تمام بهار آزادی، یک قطعه نیم بهار آزادی، سه عدد گوشواره و یک عدد گردنبند طلا، یک عدد تابلو فرش و مدال نقره قهرمانی وزنه برداری جوانان استان را از جمله هدایا و کمک های مردمی خیّران استان است که در جشن گلریزان تبریز جمع آوری شد. 

  وی تصریح کرد: سال گذشته 15 میلیارد ریال تعهد شده بود که ۱۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال آن وصول شد. 

  محرمی در پایان یادآور شد: ۱۸۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان که قرار است از محل کمک های مردم از زندان آزاد شوند تا فراهم شدن مقدمات کار در مرخصی بسر می برند تا پایان ماه رمضان جمع آوری کمک های خیّران ادامه دارد و در برخی شهرستان ها نیز گلریزان برگزار خواهد شد تا مبلغ اندک باقی مانده برای آزادی زندانیان تکمیل شود.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
34