جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 56081
  تاریخ انتشار : 30 تیر 1393 13:27
  تعداد بازدید : 445

  وضعیت پرونده مرگ پیرمرد به دست پرستاران خانه سالمندان

  دادستان عمومی و انقلاب گرگان گفت که پرونده مرگ پیرمرد به دست پرستار و کارمند خانه سالمندان در مرحله تحقیقات مقدماتی است.

  عباس پوریانی در گفت وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب اظهار کرد: پزشکی قانونی استان گرگان جسد را معاینه و نظرش را ارسال کرده، ولی هنوز تحقیقات این پرونده تکمیل نشده است.

  وی با بیان این که دو نفر از متهمان این پرونده بازداشت شده اند، ادامه داد: در حال حاضر دو نفر از متهمان این پرونده - یک پرستار و یک کارمند - با صدور قرار بازداشت موقت در زندان بسر می برند.

  پوریانی درباره جزییات وقوع این حادثه گفت: به محض اطلاع از مرگ مشکوکی در خانه سالمندان، سریعا دستورات لازم را صادر کردیم تا جسد دفن نشود و پس از ارایه گزارش مکتوب پزشکی قانونی استان گرگان، آن را به بازپرس پرونده ارایه دادیم.

  دادستان عمومی و انقلاب گرگان افزود: در بررسی های به عمل آمده از جسد مشخص شد که وی بر اثر ضربه های وارده به بدن فوت کرده است.

  بر اساس این گزارش، تیر ماه سال جاری ماموران نیروی انتظامی استان گرگان در جریان مرگ مشکوک یک پیرمرد در خانه سالمندان قرار گرفتند که با حضور ماموران در محل حادثه و انجام تحقیقات ابتدایی مشخص شد پیرمرد بر اثر جراحت های وارده فوت کرده است.

  در ادامه تحقیقات، کارآگاهان در جریان بازجویی از کارکنان آسایشگاه سالمندان و بازبینی فیلم های ضبط شده توسط دوربین های مداربسته آسایشگاه متوجه شدند زمانی که پیرمرد در نیمه های شب احساس ناآرامی می کند و از پرستاران آسایشگاه کمک می خواهد، دو نفر از پرستاران بالای سر او حاضر می شوند و برای ساکت کردن پیرمرد، وی را کتک می زنند.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
38